Zamknij ten komunikat
Strona główna Mapa strony Polityka prywatności РУ EN
assets/Slider/photo1.jpg assets/Slider/photo21.jpg assets/Slider/photo3.jpg assets/Slider/photo4.jpg

Kandydatom do pracy w naszej Firmie oferujemy miłą, luźną i przyjazną atmosferę, rozwój zawodowy – udział w szkoleniach, seminariach i konferencjach, ciekawą pracę w projektowaniu, ergonomiczne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy odpowiedniego wykształcenia, ambicji, otwartości na zawodowe wyzwania, wysokich kwalifikacji w obsłudze oprogramowania technicznego np. AutoCADa, Robota (ARSA) itp. Mile widziana znajomość języka obcego (np. angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego). Szczegółowe wymagania podajemy w zależności od aktualnych potrzeb.

Oferty można składać osobiście lub pocztą na adres:
Pracownie Inżynierskie SOCHA sp. z o.o.
ul. J. K. Chodkiewicza 15
85-065 Bydgoszcz
lub elektronicznie: praca@socha-pi.pl

Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska:

1. Asystent Zarządu i specjalista ds. marketingu - głównie zamówienia publiczne

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • dobra znajomość obsługi komputera przede wszystkim pakietu Office,
  • samodzielność,
  • zadaniowość,
  • twórcze podejście,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

  • sporządzanie ofert przetargowych,
  • sporządzanie raportów,
  • prowadzenie spraw biurowych,
  • kontakt z podwykonawcami,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy.

    2. Asystent Projektanta

    Wymagania:

  • ukończone studia wyższe - kierunek budownictwo, preferowana specjalność - mosty,
  • znajomość zasad rysunku technicznego,
  • obsługa programu AutoCAD i Robot,
  • wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • sporządzanie rysunków technicznych,
  • sporządzanie obliczeń konstrukcyjnych,
  • prowadzenie spraw formalno - prawnych związanych z danym tematem,
  • kontakt z Inwestorami,
  • wyjazdy i pomiary inwentaryzacyjne.