Spotkanie z pracownikami

13 marca 2012 r. zorganizowaliśmy w naszej Firmie spotkanie ze wszystkimi pracownikami. Celem zebrania było przeprowadzenie tzw. „burzy mózgów”. Chcieliśmy, aby każdy mógł się swobodnie wypowiedzieć na temat mocnych i słabych stron Firmy oraz szans i zagrożeń, jakie dostarcza nam otoczenie.

Aby trochę rozluźnić atmosferę i wprowadzić pozytywne nastawienie, zaczęliśmy od zjedzenia wspólnego obiadu oraz wypicia kawy lub herbaty. Każdy przekąsił coś słodkiego i mogliśmy zabrać się do pracy. Mimo początkowych trudności z otwarciem się na tego typu wymianę opinii, z każdą minutą rozmowa była coraz ciekawsza i twórcza, do tego stopnia, że z biura wychodziliśmy późnym wieczorem.

Całe to spotkanie okazało się bardzo dobrym momentem na wyjaśnienie między sobą wszystkich niedomówień i wątpliwości. Wspólnie wypracowaliśmy listę atutów naszej Firmy, które będziemy umacniać oraz obszary, nad którymi musimy jeszcze trochę popracować. Nie jest tajemnicą, że nie ma firmy idealnej, ale ważne, że my, jako zespół, jesteśmy świadomi, gdzie popełniamy błędy i będziemy dążyć do tego, aby je wyeliminować.